Koşkar Oto Çekici

Aracı olan herkesin karşılaşabileceği vakıalardandır yolda kalmak. Arıza ve kaza durumlarında yapmanız gereken en doğru şeydir, vakıanın yaşandığı bölgeye Koşkar oto çekici çağırmak.

Durumun meydana geldiği mahalden, aracı salimen en yakın ve güvenilir bir servise çekmek gerekir, bunu da en kaliteli, güvenli olarak bizim yapabileceğimizin garantisini veriyoruz. Bu derece net, keskin ve kendimizden emin olarak konuşabilmemizin nedeni sizleri etkilemek kesinlikle değil, yılların bize kazandırdığı tecrübedendir. İşte bu yüzden tüm bu birikimimizi siz dostlarımızla da paylaşmayı istiyoruz. Bölgesel olduğumuz kadar, şehrimizin her yerine ulaşabilme potansiyelimizle, yasal ve düzenlemelere tabi ve yetki belgelerine sahip tek kuruluş olduğumuzu unutmamanızı isteriz. Sizin bize olan güveniniz, bizi cesaretlendirirken, bunun yanında kendimize olan güvenimizi de arttırmaktadır. Yardımına koştuğumuz her insandan memnuniyet görmemiz ve takdire şayan taltifler almamız bizi daha işimize daha şevkli ve heyecanlı bir şekilde bağlamaktadır.

Koşkar oto çekici olarak hizmet prosedürlerimizi özetleyecek olursak;

Misyonumuz; üstlendiğimiz her işi hakkıyla yerine getirmek, yüklendiğimiz emanetinizi, farklı hiçbir zarara uğratmadan tamir olacağı yere ulaştırıp, teslim etmek, gerekli tüm prosedürleri yerine getirip, doldurulması gereken evrak, teslim fişi, fatura ve form gibi resmi ve gayri resmi formları sizlere sunmaktır ve

Vizyonumuz; yerine getirdiğimiz görevleri, tanıtıp geniş bir çevrede yerel ve de ulusal bir kimliğe taşıyıp, kurumsal ağımızı genişletip, küresel bir marka olmaktır.

Koşkar oto çekici olarak vizyonumuzu gerçekleştirebilmek için misyonumuzu eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor ve dinamik yapımızla sürekli geliştirmenin yollarını arıyoruz. Soğuk, karlı kış günlerinde bize olan inancınızı hiçbir zaman zayi etmemeye kararlıyız. ”Ya en güzelini yap, ya da hiç yapma” felsefesini yolumuzu aydınlatan ve bizi en iyi özetleyen cümle olarak görüyoruz ve sizden zor zamanlarınızda tek bir şey yapmanızı istiyoruz: Olduğunuz yerde kalın, dörtlülerinizi yakın ve uyarı işaretlerini aracınızın etrafınıza yerleştirerek. Aracınızın içine geçin, rahatlayın, sakin olun ve müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin. Sizin için günün her saati, her iklim koşulunda çalıştığımızı ve nerede olursanız olun, en kısa sürede yanınızda olacağımızı, sizi ve aracınızı kurtaracağımızı unutmayın.