Erzurum Oto Çekici

Erzurum Oto Çekici

Hayat telaşı içerisinde yolda kalacağınızı asla önceden sezemezsiniz. Özellikle Erzurum gibi büyükşehirlerde ikamet ediyorsanız bir oto çekici uzmanına ne zaman ihtiyacınız olacağını bilmeden, hazırlıksız olarak yaşıyorsunuz demektir. Tehlikenin ne zaman veya nereden patlak vereceğini bilmeden, ne kadar yaklaştığının farkında bile olmadan, mesela çok önemli bir toplantıya yetişmek üzereyken, yada kız kardeşinizin en güzel gününe eşlik ederken veyahut sevgilinizle uzun bir tatile yolculuk ederken ansızın tüm planlarınız beklemediğiniz bir şekilde alt üst olabilir ve istemeden aracınızla yolda kalabilirsiniz. Ama merak etmeyin, yaşamış olduğunuz problemden ve aksaklıktan sizi en kısa zamanda ivedilikle ve güvenli bir şekilde kurtarıyoruz. Firmamız faaliyetlerine başladığından beri neredeyse aynı ekiple çalışmaktayız. Yolda bulduklarımızı yola çıktıklarımıza değişmeden, yılların vermiş olduğu tecrübe ve Allah’ ın vermiş olduğu yetenek ile donatılmış ahlaklı ve tecrübeli ekibimizle nice zorlukta kalmış, kurtarılmayı bekleyen insanla karşılaşmış olsakta, üstesinden başarıyla gelemediğimiz bir olaya daha şahit olmadık.

Günün Her Saati Eşit Kalitede Hizmet !

Her koşula uygun ekipmana ve personele sahip olmamızla beraber Erzurum il ve ilçelerinde en çok tercih edilen oto çekici firması olmaktan da gurur duymaktayız. Alternatiflerimizi geride bırakacak şekilde uzun hesaplamalar sonucunda ortaya çıkardığımız ücret politikamız ile çekici hizmetimizi yerine getirerek sevdiklerinizin ve sizin güvenliğinizi teminatımız altına alabilir, bu büyük ailemize dahil olabilirsiniz. Parça değişimleri ve bakım işlemleri zamanında yapılmış, her ağırlığı kaldırabilecek tarzda oluşturduğumuz filomuz ile sizin güvenliğinizi, kendi güvenliğimiz bilerek hareket etmekte, günün her saati içinde aynı kalitede hizmeti ayaklarınıza kadar getirmekteyiz.

En Büyük Referanslarımız Büyük Firmalar Değil, Müşterilerimiz !

İşimizi ne kadar ciddiye aldığımızı, sorumluluğumuzun farkında olarak kanunlarla uyumlu olacak şekilde, çevre ve doğayla barış içinde, görevini severek yapan, güler yüzlü ve başarıya inanan kadromuzla hakkıyla yerine getirdiğimiz konusunda reklamımızı en büyük referanslarımız olan müşterilerimiz yapmaktadır. Vermiş oldukları destekten ve bizi bu günlere taşıyan samimiyetlerinden ötürü hepsine ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyor, el ele verdiğimizde daha çok zorluğun üstesinden gelebileceğimize inanıyoruz.