Erzurum Oto Çekici

Erzurum Oto Çekici
28 Temmuz 2018

Erzurum Oto Çekici firmamız, modern araç parkuru, tam donanımlı teçhizatları ve konusunda uzman personeli ile  profesyonel bağlamda oto çekici ve araç kurtarma hizmetleri sunmaktadır. Her marka ve model aracın çekici hizmetlerini sorunsuz yerine getirmekteyiz. Motorsikletten otomobile, kamyondan tıra hafif yada ağır farketmeksizin oto çekici ile alakalı her türlü ihtihaçlarınızı karşılamaktayız.

Gece veya gündüz, zaman mevhumunu göz ardı ederek, kesintisiz olarak 7/24 faaliyet gösteren firmamız Erzurum Oto Çekici, uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerine Erzurum ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Firmamız Erzurum Oto Çekici’yi aramanız halinde gözünüz arkada kalmadan işleriniz çözüme ivedilikle kavuşacaktır. 

Firmamıza, cep telefonlarınızdan ve whatshap hattımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Oto çekici ile alakalı ne zaman ihtiyacınız olursa bizleri aramanız yada bir konum atmanız yeterli olacaktır. En kısa süre içerisinde firmamız sizlere yardım için yanınızda olacaktır.