Koşkar Oto Kurtarma

Ne kadar da önemlidir tekerleğin icadı? Aslında insanoğlu için bir devrim niteliğindedir. Önce at arabaları sonra bindiğimiz tüm vasıtaların, otomobil, kamyon, otobüslerin temeli olagelmiştir. Ve bu vasıtalar da bizler için vazgeçilmez olmuştur. Her gün milyonlarca kişi bu vasıtaları kullanarak bir yerden başka bir yere ulaşımını sağlamakta. Kimimiz işe gitmek için otomobilimizi kimimiz bir malın nakliyatı için kamyonumuzu kullanmaktayız. Bu vasıtaları kullanarak ulaşmak istediğimiz yerlere daha kısa sürede varmaktayız ancak varırken de elbette hepimiz sağlıklı bir şekilde, kaza yapmadan ve aracımızla alakalı herhangi bir problem yaşamadan ulaşım sağlamak isteriz. İstiyoruz istemesine de maalesef işler her zaman bizim isteklerimiz doğrultusunda ilerlemiyor.

Beklenmeyen zamanlarda, aracımızla hareket halindeyken isteğimiz ve kontrolümüz dışında olaylar gerçekleşebiliyor. Bu olay bir kaza, bir teker patlaması, aracın hararet yapması, motorun bozulması ya da benzin deponuzda tek damla benzin kalmaması olarak ortaya çıkabilir. Bütün bunları yaşadığınızda kendinizi kesinlikle çaresiz hissetmeyin çünkü Koşkar Oto Kurtarma yanınızda. Özellikle de kış aylarının çok sert geçtiği, metrelerce karın yağdığı, ağır iklim koşullarının olduğu Erzurum’da imdadınıza yetişecek uzman bir Oto Kurtarma ekibimiz var.

Koşkar Oto Kurtarma deneyimli, güçlü ve memnuniyet odaklı ekibiyle size her durum ve koşulda yardımınıza hazır bir şekilde beklemektedir. Karlı ve buzlu yollarda kaldım diye üzülmenize artık gerek yok. Sahip olduğumuz uzman ekip işin tüm detaylarına hakim olduğu için sizin yanınıza gelmeden önce size teknik destek verecek ve yanınıza ulaştığında da en kaliteli bir şekilde size yol yardımını sunacaktır. Bu hizmeti sunarken de sizin mağduriyetinizi ve zararınızı minimuma indirmek için insanüstü çaba harcamaktayız. Çünkü biliyoruz ki yolda kalmış mağdur bir yolcunun yüzündeki hüznü, üzüntüyü mutlu bir tebessüme çevirebilmek, hem insanlık görevidir hem yapılan işin kalite boyutunun bir göstergesidir. Kısaca yolda kalan her aracı en kısa sürede ve en kaliteli biçimde kurtarma ve yardım etme amacı ile yola çıkan Koşkar Oto Kurtarma bu amaca hizmet için durmaksızın çalışmaya devam etmektedir.