Erzurum Yol Yardım

Hesapta olmayan aksiliklerle karşılaştığınızda Erzurum Yol yardım yılın 365 günü haftanın yedi günü yirmi dört saati hizmetinizde. Uzun bir yolculuğa çıktınız ve aracınız sizi yarı yolda mı bıraktı? Aracınızdaki problemin ne olduğunu anlayamadınız mı? Ya da aracınızdaki problemi çözebilecek ekipman yanınızda değil mi? Günün her saati bizi arayarak ulaşabilirsiniz ve sizin için gerekli olan hizmeti bulunduğunuz konumu bize belirtmenizin üstünden en kısa süre içinde size ulaşarak aracın bulunduğu konumda çözmemizi isteyebilirsiniz. Erzurum ve çevresindeki ilçelere gerekli yol yardımını en kısa süre içinde ulaştırmak için tüm benliğimizle çalışıyoruz.

Erzurum Yol Yardımı olarak özellikle ilimizdeki yüksek ve engebeli yolların kış aylarında birçok yolcuya geçit vermediğinin araçlarının onları yarı yolda bırakmasını sağladığının farkındayız. Bu tarz olayların önüne geçmek için her çeşit teknik destek ve alanda müdahale kapasitesine sahibiz. Güzel ilimizden geçerken dahi yolda kaldım korkusuna son vermek için bu işe baş koyduk. Ekiplerimiz bizi aramanızın hemen üstüne yola çıkarak gerekli müdahaleleri yapmak için sizin belirttiğiniz adrese ulaşacaktır. Kurulduğumuz günden itibaren sizlere en kaliteli hizmeti sunmaya hazırız. Serilik ve güvenlik her zaman bize rehber olan ilkeler olmuştur. Aracınızın teknik olarak güvenliğini dert etmenize gerek kalmadan işinin ehli oto tamir ustaları tarafından yapılacak müdahalelerle yolunuza hiçbir şey olmamış gibi devam edebileceksiniz.

Erzurum Yol Yardımı müşteri memnuniyetini her zaman üstte tutan anlayışıyla bize ulaştığınız takdirde eşsiz bir deneyim sunarak hizmet edecektir. İddia ediyoruz aracınızın bozulmasını unutturacak güler yüzde personelimiz sayesinde gününüzün kalan kısmını başınıza böyle bir olay gelmemişçesine devam edeceksiniz. Aynı zamanda bilmediğiniz bir arazide kaybolmanız durumunda telefonla müşteri hizmetlerimize ulaşırsanız sizlere gerekli yol yardımı uzaktan da yapılabilmektedir. Unutmayın bilmemek değil öğrenmemek ayıptır. Gideceğiniz konuma en kısa sürede ulaşabileceğiniz güzergahı yapılan yol çalışmaları ve trafik durumları da göz önüne alınarak en uygun şekilde ulaşmanız tarif edilecektir. Erzurum Yol Yardım hizmetleri olarak siz müşterilerimize neşeli, profesyonel ve işinin ehli kadromuzla hizmet etmekten gurur duyarız. Kendinizi bu konfordan mahrum etmeyin.