Erzurum Oto Kurtarma

Erzurum Oto Kurtarma aracınızla ilgile her türlü sıkıntıda yanınızdadır. Aracınız arıza mı yaptı? Sizlere sadece bir telefon uzaklıktayız. Bize telefonla ulaşmanızın üstünden aracınızın arızasının çeşidine göre en uygun müdahale yolunu tespit ederek ekiplerimizi hızla sizin istekleriniz doğrultusunda yönlendiriyoruz. Erzurum’un neresinde olursanız olun, yolda kaldığınızda bizi aramanız yeterli. Haftanın yedi günü yirmi dört saati hizmetinizdeyiz. Aracınızın dışında kilitli mi kaldınız? Hemen bizi arayın ve aracınızı müdahale edilebilecek bir noktaya taşıyalım. Ayrıca uzun yol nakliyesi ihtiyacı olursa aracınızı tekrar bize emanet edebilirsiniz. İstediğiniz servise ya da tamirciye güvenli ve hızlı bir şekilde aracınızı iletebiliriz.

Erzurum Oto Kurtarma ilimizdeki hizmet kalitesi ve fiyat endeksi bakımından en yüksek standartlı hizmetleri en uyguna yapan oto kurtarma firmasıdır. Müşterilerimize verdiğimiz değer nedeniyle kendilerini iş ortağımız olarak görür ve ilişkilerimizi bu bağlamda sürdürürüz. Bizim hizmetlerimizi görüp memnun kalan müşterimizin bizim için en güvenilir reklam kaynağı olduğunu biliyoruz. Bu nedenle her müşterimize kendi ihtiyaçları doğrultusunda özen ve özveri ile yaklaşıyoruz. Gelişen araçlarımız ve teknolojik düzeneklerimiz sayesinde aracınızı her türlü kötü durumdan kurtarabiliriz. Akünüz bittiğinde, benzininiz bittiğinde, ya da birden fazla lastiği patladığında kısacası aracınız hareket edemez hale geldiğinde bizleri arayarak ulaşabilirsiniz. Çekicimiz bu gibi durumlarla başa çıkabilecek donanımları ile sizlere yardımcı olacaktır.

Erzurum Oto Kurtarma, yılların verdiği tecrübe ile il çapındaki 20 ilçeye ulaşabilme kapasitesine sahip her türlü mekanik ve fiziksel sorunu yerinde ya da daha büyük sorunlar için merkezimizdeki alanda çözmeye yeterli personeliyle hizmetinizde. Aracınız aksamanın olduğu alanda kurtarılamazsa sizi de aracınızla birlikte merkezimize davet ediyor ve yapılacak tamir konusunda yönlendirebiliyoruz. Sektördeki gelişme ve teknolojileri yakından takip ederek hem kendimize ders çıkartıyoruz hem de araçlar üzerinde büyük bir tamirat gerektiğinde müşterilerimizi en uygun seçeneklere de yönlendirebiliyoruz. Eğer siz de güler yüzlü bir çalışan kadrosundan, son derece kaliteli teknik ekipmanlar ve ustalık doğrultusunda eşsiz ve kendinizi ayrıcalıklı hissedeceğiniz bir hizmet almak istiyorsanız günün her saati bizlere anında ulaşabilirsiniz.