Erzurum Oto Çekici

Erzurum Oto Çekici Erzurum’un bütün ilçeleri için her an hizmetinizde. Yola çıktığınız andan itibaren sürücü olarak riske girersiniz. Bu risk bazen kazasız atlatılsa da bazen durum böyle olmayabilir. Özellikle uzun yola çıkmış ve bilmediğiniz bir konumdaysanız arabanız arıza yaptığında endişelenebilir ve tedirgin olabilirsiniz. Size şunu söyleyebiliriz ki Erzurum sınırları içinde emin ellerdesiniz. Yılın her günü yedi gün yirmi dört saat hizmetinizdeyiz. Tek aramanızla bulunduğunuz konuma ekiplerimizi hızla yollarız. İşinizin acele bir iş olabileceği göz önüne alınarak hareket edilir. En kısa sürede çekicimiz alana ulaşarak gerekli müdahaleleri yapar ve aracınızla güvenli bir şekilde merkezimize ulaşırsınız.

Erzurum Oto Çekiciyi tercih ettiğinizde biliyoruz ki farkımızı göreceksiniz. Müşterilerimize gösterdiğimiz özel ilgi ve ayrıcalıklı hizmet ile seneler içinde Erzurum içinde öne çıkan firmamız sizleri hayal kırıklığına uğratmayacaktır. İhtiyaca göre sağladığımız yol yardım oto çekici ve oto kurtarma hizmetleriyle sizler için en uygun olan çözüm tecrübeli çalışanlarımız tarafından bulunacaktır. Teknoloji ve alandaki gelişmeleri yakından takip eden firmamız sizlere ulaştığımız andan itibaren ayrıcalıklı ve özel hissettirerek en kaliteli hizmeti sunmaya hazırdır. Sizlerin bunu hak ettiğinin bilincindeyiz.

Erzurum Oto Çekici, müşterisine değer veren bir anlayışla sahip olduğu sıcak çalışma ortamını müşterisine de yansıtarak hem müşteri için kötü olan bir tecrübeyi elinden geldiğince iyileştirmeye çalışır hem de müşteri tekrar böyle bir durumda kaldığında akla gelen ilk firma olmak ister. Aracınızın benzininin bitmesi, birden fazla tekerinin patlaması, aküsünün bitmesi aracın hareket etmesini engelleyecek durumlar içindeyseniz rahatlıkla bizi arayabilirsiniz. Uzun yıllardır bu alanda çalışmanın verdiği tecrübeyle sizin için gereken müdahaleyi en kısa sürede yapacağız. Ayrıca hurdaya çıkmış araçlarınızı, dışında kilitli kaldığınız araçlarınızı istediğiniz noktadan başka bir noktadaki tamirciye ya da istediğiniz alana bırakma hizmetimiz de bulunmaktadır. Aynı zamanda tekne, karavan ağır ticari araç, forklift gibi vasıtalarınızı da istediğiniz şekilde uzun mesafeli olarak taşıma hizmeti sağlamaktayız. Erzurum sınırları içindeyseniz eşsiz  iş disiplinimiz, kaliteli ekipmanlarımız ve güler yüzlü personelimizle geçeceğiniz yolların güvenliğinin bizden sorulduğunu bilmenizi isteriz.